Самбірська

районна державна адміністрація

Вшанувати пам’ять, не зіпсувавши довкілля: у департаменті екології закликають не використовувати штучні квіти на кладовищах

Пластикові квіти практичні у декоруванні просторів, але їх використання також призводить до серйозних негативних наслідків для довкілля.

Після викидання штучні квіти залишаються у природі на десятиліття, а то й на століття, руйнуючи довкілля та шкодячи флорі і фауні. Штучні квіти не тільки забруднюють довкілля, але й можуть мати шкідливий вплив на екосистему.

Вони можуть стати пасткою для різних видів тварин, включаючи птахів і комах, що може призвести до їхньої смерті або травм. Крім того, пластик може руйнувати ґрунт та перешкоджати нормальному росту рослин, що впливає на біорізноманіття в конкретному регіоні.

Щоб зменшити негативний вплив пластикових квітів на довкілля, департамент екології та природних ресурсів ОВА закликає жителів області звернути увагу на альтернативні варіанти декорування, такі як:

  • багаторічні насадження;
  • живі квіти та квіти в горщиках;
  • букети із сухоцвітів;
  • вінки з хвої;
  • паперові вироби.

«Останнім часом жителі області починають відмовлятися від пластику, більше висаджують живі квіти, але ще є багато людей, яким важко відмовитися від звичок, що складалися роками. Варто зрозуміти, що в сучасному світі потрібно бути екологічно свідомим, віддавати перевагу справжньому там, де можна уникнути штучного», - наголосила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик. 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 303 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua