Самбірська

районна державна адміністрація

Бізнес Та Мешканців Львівщини Запрошують Пройти Опитування Для Актуалізації Стратегії Розвитку Області

Це можна зробити до 1 травня.

В Україні, та на Львівщині зокрема, триває процес актуалізації стратегічних документів з метою врахування викликів війни.

Аби залучити до цієї роботи широке коло зацікавлених осіб та врахувати інтереси бізнесу та громадськості, Львівська обласна військова адміністрація ініціює проведення опитування щодо пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року.

«Ми прагнемо визначити бачення активних представників громадськості та бізнесу щодо основних проблем та пріоритетів розвитку Львівщини. Стратегія області – це колективний документ, до розробки якого має долучитися кожна громада, кожна галузь, соціально відповідальний бізнес, науковці, експерти, представники громадських організацій та активні мешканці. Ми адаптовуємо пріоритети регіонального розвитку до роботи в умовах війни та євроінтеграції», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

У звʼязку з цим, представників бізнесу та мешканців Львівської області запрошують в термін до 1 травня пройти онлайн опитування:

«Заздалегідь вдячні за співпрацю та участь у актуалізації головного стратегічного документу регіону. Сподіваємося, що за участі бізнесу та громадськості нам вдасться спільними зусиллями оновити Стратегію та врахувати всі сучасні напрямки розвитку та завдання до 2027 року. Також, будемо вдячні за поширення інформації про проведення даного опитування», - додав Степан Куйбіда.

Нагадаємо, актуалізація стратегії регіону відбувається відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації Максима Козицького від 09.11.2023 №1066/0/5-23ВА «Про актуалізацію Стратегії розвитку Львівської області на період 2021-2027 років та розробку проєкту Плану заходів з її реалізації у 2024-2027 роках». Координатором цієї роботи визначений департамент економічної політики облдержадміністрації. У разі наявності питань або пропозицій звертайтеся за тел.: (032) 299 92 80 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 394 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua