Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини
У Старому Самборі відбулись «Ігри Мужніх» — комплексні одноденні змагання для команд військових формувань, що базуються на Львівщині. З привітальним словом до учасників спортивних змагань звернулися начальник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хімʼяк, начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин та міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.
У турнірі взяли участь 200 учасників, що представляли 10 команд. Серед учасників: військовослужбовці військових частин, курсанти вищих навчальних закладів військового профілю, збірні команди військових, що перебувають на відновленні територіальних громад. Впродовж 6 годин вони змагались у 7 видах спорту. Найсильніших визначали у міні-футболі, перетягуванні канату, шахах, шашках, армспорті, гирі та настільному тенісі.
У загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ МИРОТВОРЧОСТІ ТА БЕЗПЕКИ (Яворівська ТГ), срібний призер - збірна команда РАЛІВСЬКОЇ ТГ, бронзовим - команда НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ім. гетьмана П. САГАЙДАЧНОГО.
Палко вітали переможців «Ігор Мужніх" з настільного тенісу та шахів - В'ячеслава Кайстро та Дмитра Козака, які є учасниками міжнародних змагань" Invictus games" серед військових з пораненнями, ампутаціями кінцівок.
Організатор змагань - Львівська обласна організація ВФСТ "Колос" за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА.
На зображенні може бути: 6 людей та текстНа зображенні може бути: 8 людей, шахи та текст
На зображенні може бути: 7 людейНа зображенні може бути: 14 людей
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 392 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua