Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та стілСьогодні у Самбірській РДА під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Василя Вісьтака(Vistak Vasyl) відбулась нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення району, у якій взяли участь начальниця відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Лариса Казан (Лариса Казан) заступниця начальника ДПІ – начальниця відділу з надання адміністративних та інших послуг Самбірської ДПІ ГУ ДПСУ Ірина Мигаль, начальник Самбірського управління ДКСУ Львівської області Петро Дністрянський та керівники структурних підрозділів Самбірської РДА з соціальних, економічних та фінансових питань.
У ході засідання розглянуте питання про стан призначення та виплату державних допомог управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, здійснено аналіз динаміки податкових надходжень району, проінформовано про стан ведення розрахунково-касового обслуговування клієнтів органів казначейства району, окреслено діючі державні та обласні програми підтримки та кредитування підприємницької діяльності, а також доведено інформацію про стан надання пенсійних послуг, житлових субсидій та пільг мешканцям Самбірщини.
Начальниця відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Лариса Казан проінформувала про те, що з 1 березня 2024 року перераховано пенсії непрацюючим особам, які досягли віку 65 років та мають повний страховий стаж: мінімальний розмір пенсій таких пенсіонерів з 01.01.2024 не може бути нижчим за 40% мінімальної зарплати – 2840 грн; збільшився розмір щомісячної грошової виплати особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною для осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка» у розмірі трьох мінімальних заробітних зарплат, встановленої на 1 січня 2024 року – 21300; нагороджено орденом Богдана Хмельницького трьох мінімальних зарплат, встановлених на 01.01.2024 – 14200 грн. Детальніше про перерахунок пенсій за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/2163544-rishennya-pro-pererahunok.../.
Начальниця управління соціально-економічного розвитку Самбірської РДА Надія Пупа (Nadia Pupa) проінформувала, що прийнято зміни до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, розширює напрями державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі та збільшуються суми виплат. Зокрема, бюджетні кошти надаватимуться за такими напрямами та у такому розмірі:
· бюджетна субсидія на 1 га аграріям, які обробляють до 120 га земель сільськогосподарського призначення - 4 тис. грн на 1 га;
· спеціальна бюджетна дотація для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Фермери (фізичні особи), що утримують від 3 до 100 корів, зможуть отримати 7 тисяч гривень на одну голову;
· спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець. Розмір підтримки - 2 тис. грн на одну голову для тих, хто вирощує від 5 до 500 голів кіз та овець.
Заявки на отримання бюджетної допомоги подаються онлайн в Державному аграрному реєстрі після оприлюднення оголошення про початок прийому з 1 травня по 30 червня 2024 року. Детальніше за посиланням: https://www.dar.gov.ua/.../uryad-rozshiriv-napryami...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 312 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua