Самбірська

районна державна адміністрація

Здача Макулатури

Подати заявку на участь можна до 16 квітня.

Бюро УГКЦ оголошує конкурс «Здай макулатуру - збережи дерево - наблизь Перемогу» та запрошує загальноосвітні заклади, катехитичні школи та позашкільні заклади долучитися до Всеукраїнської акції «Сади Перемоги!».

Мета конкурсу – виховати екологічну свідомість серед учнів шляхом популяризації роздільного збору відходів, озеленення довкілля та відновлення природної спадщини.

За умовами участі, спершу потрібно зібрати макулатуру, а опісля її реалізації закупити за виручені кошти саджанці будь-яких дерев, які в майбутньому планують посадити.

Цікаво: На Львівщині встановили новий рекорд: в області висадили найбільшу липову алею країни

Щоб стати учасником, надішліть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. таку інформацію (листи приймають до 16 квітня):

  • Дані про учасника та контактні дані;
  • документи, що підтверджують зібрану макулатуру;
  • фото процесу та результатів збору макулатури;
  • фото насаджених дерев у межах акції «Сади Перемоги»;
  • посилання на інформаційне повідомлення про виконані заходи на власних сторінках у соціальних мережах з позначкою організатора акції.

Призери отримають цінні подарунки: комплекти контейнерів для роздільного збору відходів та видання Бюро УГКЦ з питань екології на тему екологічної освіти та виховання!

«Приєднуйтесь до конкурсу для покращення стану довкілля, адже дуже важливо залучати дітей до природоохоронних ініціатив. Саме у такому віці формуються екологічні звички та розуміння необхідності збереження природної краси для майбутніх поколінь. Кожен внесок має значення, кожен крок до впровадження екологічних змін важливий», - зазначає Ганна Башта, заступниця директорки департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

Читайте також: Школярі Трускавецької громади здали на макулатуру ворожу літературу і закупили за виручені кошти дрони на ЗСУ

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 217 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua