Самбірська

районна державна адміністрація

«Агент З Постачання»

Команда училища оголошує набір учасників на короткострокові професійні навчальні курси.

Команда ДНЗ «Львівське вище професійне училище харчових технологій» та ГО «Український професійний розвиток» оголошують набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси.

Львівське вище професійне училище харчових технологій обрали одним із партнерів проєкту «Навчання заради змін» за результатами відкритого конкурсу. Команда нашого закладу організовує та проведе навчання для  жінок та чоловіків, які хочуть опанувати фах агента/агентки з постачання.

Проєкт  «Навчання заради змін» виконується в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.

Учасниками можуть стати дорослі чоловіки та жінки, які прагнуть здобути нові знання або підвищити свою кваліфікацію за вищезгаданим напрямом. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців.⠀

Навчання безкоштовне та передбачає часткову фінансову винагороду для усіх слухачів та слухачок курсу. Також в межах проєкту можна отримати фахову психологічну підтримку.⠀

Після закінчення навчальних курсів учасники та учасниці отримають сертифікат про проходження короткострокових курсів, що підтвердить їхню професійну компетентність.

Навчання відбуватиметься з 29 квітня по 26 липня 2024 року за адресою: м. Львів, пл. Данила Галицького, 8.

Щоб зареєструватися на навчання, треба заповнити форму http://surl.li/rqzgh до 22 квітня. Учасники та учасниці будуть визначені за результатами конкурсу.

«Львівське вище професійне училище харчових технологій підтримує ініціативи з розвитку навичок й професійних компетенцій громадян України. Нещодавно  ми стали переможцем тендерного конкурсу в межах проєкту «Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих», метою якого є підвищення кваліфікації жінок та чоловіків, які прагнуть здобути необхідну для відбудови України професію.

Ми вже маємо досвід організації навчання дорослих з числа внутрішньо – переміщених осіб, які здобували часткові кваліфікації з професій  «Продавець – касир» та «Пекар». Навчання проходило  за підтримки міжнародної організації UNDP Ukraine. Після завершення курсу навчання 39 випускників та випускниць отримали сертифікати та сприяння у працевлаштуванні.

Завдяки фінансовій  підтримці Львівської ОВА, департаменту освіти і науки ЛОВА в училищі з січня цього року запрацював навчально-практичний центр  інноваційних харчових технологій. «FOOD INNOVATIONS» з професій кухар, кондитер, майстер ресторанного обслуговування, пекар, агент з постачання оснащений сучасною технікою, інструментами для вивчення і впровадження новітніх  технологій  та логістичних процесів. Одним із напрямів роботи Центру є проведення короткотермінових курсів для дорослих, підвищення кваліфікації та перепідготовка  ветеранів війни, ВПО та незайнятого населення», – зазначила директорка ДНЗ Львівське ВПУ харчових технологій Наталія Склярчук.

Довідково:

Програма «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» спрямована на підтримку навчання та перепідготовку кваліфікованої робочої сили в чотирьох секторах економіки, важливих для процесу відновлення: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та сфера послуг. Ця мета досягається через зміцнення спроможності надавачів послуг професійної освіти та покращення умов для надання якісних й орієнтованих на ринок праці освітніх послуг, залучення вразливих груп населення і співпрацю з роботодавцями. Програма реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Бюджет Програми складає 10 мільйонів євро. Програма Skills4Recovery триває з середини 2023 по середину 2026 року та охоплює Львівську, Вінницьку, Чернівецьку, Київську, Полтавську та Дніпропетровську області.

Читайте також: Підсумки робочої поїздки представників департаменту освіти у Миколаїв та Запоріжжя ⠀

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 188 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua