Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 4 людини та текст
На Львівщині тривають семінари щодо питань, пов'язаних з залученням фінансових ресурсів для мікро- та малих виробників аграрної продукції. Сьогодні така зустріч відбулась для аграріїв та представників органів місцевого самоврядування Самбірщини.
До учасників заходу звернувся заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко: «Мета сьогоднішньої зустрічі – обговорити на передодні сезону 2024/2025 можливості залучення фінансової підтримки для розвитку вашого бізнесу. Нашим аграріям пропонують програми фінансової підтримки на рівні держави, області та проектів МТД і більшість з них спрямована саме на покращення якості сировини та її глибоку переробку».
У своєму вітальному слові голова Самбірської РДА Іван Іванович Ільчишин наголосив на важливості підтримки діяльності сільськогосподарських підприємств Самбірщини в умовах воєнного стану. «У Самбірському районі зареєстровано близько 200 сільськогосподарських підприємств різних напрямків. Вагомою допомогою для сталого розвитку фермерських господарств району є залучення фінансового ресурсу для підтримки їх діяльності», - додав очільник району.
Директор департаменту Тетяна Гетьман розповіла присутнім про програми підтримки з державного та обласного бюджетів, які передбачені на 2024 рік. «Сьогодні дрібні сільгоспвиробники є основним джерелом продовольчої безпеки країни та основними виробниками продукції для внутрішнього споживання. Для подальшого їх розвитку держава надає різні інструменти підтримки. У 2023 році за всіма джерелами фінансування майже 900 аграріїв Львівщини залучили понад 250 млн грн. Сподіваємось у 2024 році цей показник буде ще більшим» - зазначила Тетяна Гетьман.
У ході зустрічі аграрії району дізнались про діючі програми кредитування від АТ «Ощадбанк» та КС «Бойківщина», які представили керуючий ММСБ ТВБВ 215 АТ «Ощадбанк» Роман Колток та заступник голови правління КС «Бойківщина» Юлія Тхір. 
Начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Самбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Леся Піхо розповіла про можливості фінансового стимулювання суб’єктів підприємництва за працевлаштування певних категорій населення. Про умови кредитування та критерії добору учасників програми «Власний дім» в частині заходу підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» проінформувала в.о. голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Наталія Цимбаліста. Також в межах заходу головний державний інспектор відділу з питань праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Мирон Лизан та Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Михайло Місик ознайомили присутніх з вимогами законодавства про працю в умовах воєнного стану та з умовами дотримання безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт. У заході прийняло участь близько 70 сільськогосподарських виробників та представників територіальних громад Самбірщини.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 291 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua