Самбірська

районна державна адміністрація

Фото ілюстративне (1)

Відвідати «Простір Сміливих» при Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла можна щоденно з 14 до 19 години.

«Простір Сміливих» відкрили при Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, тут є комфортні умови для спільної молитви батьків та їхніх дітей під час Божественних Літургій. У приміщенні встановили екран, за допомогою якого відбуватиметься онлайн-трансляція Богослужінь. Крім того, будуть організовувати ігри, читання книжок, перегляд фільмів, заняття з англійської мови, майстерки, тематичні зустрічі, що зацікавлять як маленьких відвідувачів, так і підлітків. Також тут є міні-ігрова зона для малюків. 

Облаштували приміщення за допомогою представників церкви і влади, благодійників і меценатів. Архиєпископ і митрополит Львівський Високопреосвященніший Владика Ігор, висловив щиру подяку Владиці Богданові Данилу, єпископу єпархії Святого Йосафата із осідком у місті Парма (штат Огайо, США), пані Вірі Беньо та усім людям доброї волі. 

«Дякую священникам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та усім добродіям. Завдяки вашій невтомній праці діти матимуть можливість проводити своє дозвілля у освячених і гарно умебльованих приміщеннях. Очевидно, що всіх діток неможливо тут прийняти, але допомогти одній дитині – означає допомогти цілому її світові. Нехай Господь захищає усіх дітей наших Захисників та Захисниць та благословляє їх», – побажав Владика Ігор, який разом із капеланами освятив приміщення.

Відвідати «Простір Сміливих» запрошують дітей від 6 до 17 років щоденно від 14.00 до 19.00. Діти захисників, ветеранів російсько-української війни матимуть змогу цікаво і з користю провести час у цьому чудовому місці.

«Прекрасно, що діти, які приходитимуть до облаштованого простору з такою влучною назвою, відчуватимуть себе сильними, бо сила – це те, що особливо потрібне сьогодні нам усім. Тут із ними працюватимуть і творитимуть ті, хто готовий віддавати і свій талант, і свої серця. Тут діти відчуватимуть плече одне одного, духовного наставника і плече самого Бога», – зазначає директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

А світлини з відкриття можна переглянути за посиланням: Простір Сміливих_фото 

Читайте також: Впродовж місяця у навчальних закладах Львівщини експонують виставки для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 40 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua