Самбірська

районна державна адміністрація

IMG_7912.jpeg 

22 вересня 2023 року на семінар-нараді у Самбірській РДА, керівник апарату Оксана Галюлько провела навчання на тему: «Етична поведінка  «на службі» чи «поза службою».  Вимоги, обмеження та заборони на державній службі згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

Державні службовці під час виконання своїх посадових обов'язків зобов'язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, бути доброзичливими та ввічливими, дотримуватись високої культури спілкування, з повагою ставитись до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина. Державні службовці своєю поведінкою мають зміцнювати авторитет державної служби, а також позитивну репутацію державних органів. Повинні проявляти стриманість у разі критики чи образ з боку громадян, зауважувати щодо неприйнятності такої поведінки і необхідності дотримання норм ввічливого спілкування.

У своїй поведінці державний службовець зобов’язаний не допускати використання нецензурної лексики, підвищеної інтонації, принизливих коментарів щодо зовнішнього вигляду, одягу, віку, статі, сімейного стану або віросповідання особи, впливу приватних, сімейних, суспільних або інших стосунків чи інтересів на його (її) поведінку та прийняття рішень під час виконання своїх посадових обов'язків, прояву будь-якої з форм дискримінації за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також за мовними або іншими ознаками.

Під час навчання розглянуто наступні питання:

  • дотримання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вимог, обмежень та заборон; встановлених Законом України «Про запобігання корупції»;
  • правила етичної поведінки державних службовців;
  • відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про запобігання корупції» обмежень.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 133 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua