Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: текст
З 16 серпня по 16 вересня 2023 року приєднуйся до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». У 24 регіонах України, з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».
Ми залучимо комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, а також звичайних громадян, бо кожен з нас може стати частиною змін. Формати участі будуть різні, адже ми будемо дотримуватись безпеки та географічних особливостей регіонів.
Також, у цьому році, учасників закликають не робити масових зібрань та дотримуватись протимінної безпеки. Адже, цифрове прибирання – це теж один із способів допомогти, видаливши зайві дані та розвантаживши центри баз даних, що споживають велику кількість енергії. І це також допоможе зменшити викиди CO2 в атмосферу.
Особлива увага буде приділена навчанню, а також створенню національної мапи пунктів прийому вторинної сировини. Завдяки цим заходам ми зможемо зберігати природу та підтримувати екологічну свідомість серед усіх нас.
Не забувайте, що участь можуть взяти не тільки громадяни України, а й українці за кордоном. Ви можете організувати онлайн або офлайн прибирання та підтримати своє рідне місто, навіть якщо перебуваєте далеко від нього.
Важливо! Зареєструйте результат своєї участі у Всесвітньому дні прибирання за посиланням у шапці профілю до 25 вересня 2023 року включно.
Долучайтесь до цієї великої спільної справи і допоможіть зберегти природу для майбутніх поколінь!
Більше інформації та деталей про заходи знаходяться на сайті www.letsdoitukraine.org.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 316 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua