Самбірська

районна державна адміністрація

Аграрна конференція

Українські та міжнародні представники аграрного сектора з Польщі, Італії, Франції та Чехії обговорюватимуть питання поточної діяльності та розбудови аграрних палат.

Освітньо-інформаційний захід «Нові виклики та можливості для співпраці в аграрній галузі у час війни. 25 років разом з Львівською Аграрною палатою» відбудеться у п'ятницю, 15 вересня.

Місце проведення: Львівський національний університет природокористування (адреса: Львівська область, м. Дубляни, вулиця Володимира Великого,1, локація - https://goo.gl/maps/WKyUF4L5oUYU6dZZ7). 

Організаторами є департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА спільно з Львівською Аграрною палатою.

В ході заходу українськими та міжнародними експертами представниками аграрного сектора з Польщі, Італії, Франції та Чехії обговорюватимуться питання поточної діяльності та розбудови аграрних палат з метою розвитку сільських територій, надаватиметься інформація щодо програм підтримки та міжнародної технічної допомоги для розвитку агросектору. 

Також обговорюватимуться актуальні питання інституційних змін у сільському господарстві України під час війни, пошуку нових шляхів і можливостей міжнародного співробітництва в аграрній галузі: досвіду  громадських інституцій у досягненні позитивних результатів реформування  аграрного сектору та їх впливу на формування аграрної політики в Україні.

В межах заходу заплановано підписання Меморандуму про співпрацю з питань захисту біорізноманіття транскордонних  територій  України та Польщі від популяції борщівника Сосновського «NoHeracletum UA&PL» з 9-а територіальними громадами  Карпатського регіону Львівщини, Львівською Аграрною палатою та Львівським національним університетом природокористування. 

Весь час для гостей заходу працюватиме  ярмарок крафтової продукції.

Захід відбуватиметься з 10:00 до 16:00 години, реєстрація учасників з 10 години. Офіційне відкриття о 11 год. Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/VWnFzYxkjvTeQiwS7

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 53 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua