Самбірська

районна державна адміністрація

Президент України (10)

У вчорашньому вечірньому зверненні Президент нагадав, що з російського полону повернули ще 106 наших воїнів – вони билися на Бахмутському напрямку.

Він наголосив, що важливо те, що про багатьох із цих 106 людей узагалі не було жодної інформації – вони вважалися безвісти зниклими, але їх знайшли.

«Дякую всім, хто дав цей результат. Буданов, Єрмак, Усов, Лубінець, Малюк, Клименко – усі, хто готував цей обмін, – молодці! Просто молодці!

Звичайно, дякую й кожному нашому бійцю, які забезпечили наявність у нас відповідного обмінного фонду. Це мають пам’ятати всі на передовій: що більше російських полонених візьмемо, то більше наших людей повернемо», - зазначив Володимир Зеленський.

Підтримка міжнародних партнерів:

Учора Президент провів зустріч у Києві з міністром оборони Швеції. Подякував за незмінну підтримку для нашої держави, для наших воїнів. Особливий наголос у зустрічі зробили на посиленні нашої оборони бронетехнікою. Обговорили й нашу авіаційну коаліцію, яку створююють з партнерами.

Також учора Фінляндія відправила новий пакет оборонної підтримки – вже 16-й. Загальний обсяг цього пакету – понад 100 мільйонів євро.

Окрім того, є важливе рішення Ради Євросоюзу для України – ще на рік подовжено торговельну лібералізацію на українську продукцію. Фактично це повне скасування мит і квот до червня 24-го року. І це новий етап секторальної інтеграції нашої економіки – України та всього Європейського Союзу, те, що однозначно робить нас всіх у Європі сильнішими.

«У процесі нашого просування у Євросоюз таку лібералізацію – поки тимчасову – ми маємо зробити постійною, і без жодних винятків та обмежень. Власне, як це й має відповідати духу єдиної та вільної Європи – без бар’єрів.

Я дякую за це рішення нашим європейським партнерам! Кожен, хто прагне сили й міцності для всієї Європи, ухвалює саме такі рішення.

Маємо бути свідомі того, що й після цього є ризик, що окремі обмеження все ж можуть залишитися. Якщо тиск окремих урядів на ЄС збережеться.

Але внутрішня політика не має перекривати спільні європейські цілі. Тож, упевнений, ми зможемо знайти таке рішення, зокрема для фермерів в Україні і в деяких країнах-сусідках, яке відповідатиме нашим спільним європейським інтересам і стандартам», – підкреслив Президент.

Учора, 25 травня, в Україні відзначають День  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Президент подякував за те, що зв’язок в Україні й для держави, і для наших військових, і для звичайних громадян залишається стабільним попри всі загрози. Це важливий результат, який допомагає стійко та ефективно протидіяти російським окупантам.

Також Володимир Зеленський відзначив  здобутки на фронті.

Зокрема,

воїнів Нацгвардії на Запорізькому напрямку:

«Знищено пару російських «сушок» 15-ю бригадою оперативного призначення нашої Нацгвардії. Дякую двом нашим особливо влучним воїнам. До речі, один із них уже відзначений званням Героя України й має на своєму рахунку не лише ворожі літаки, а й збиту крилату ракету. Дякую, хлопці! Молодці»

Донецький напрямок:

«Особливо відзначилися 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада, 18-й і 137-й окремі батальйони морської піхоти та 74-й окремий розвідувальний батальйон. Дякую вам – кожному воїну! Кожному.

Слава всім, хто б’ється заради України! Дякую всім у світі, хто нам допомагає!».

Президент поінформував, що мав нагоду звернутися до спільноти американського Університету імені Джона Гопкінса. Це один із провідних навчальних закладів США. Його випускники й випускниці – потужні особистості, і деякі з них значно вплинули на політику.

«Побажав максимально цінувати час. Бо кожен день має значення. Що більше зробимо сьогодні, то швидше завершимо війну нашою перемогою. І тільки нашою. Слава Україні!», – зазначив Президент.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 155 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua