Самбірська

районна державна адміністрація

ІІІ Нафтогазова Антикризова Конференція 1

Упродовж двох днів для 200 учасників проведуть конференційні секції щодо ефективних механізмів розвитку нафтогазовидобувної галузі України.

Сьогодні, 25 травня, у Львові розпочалась ІІI антикризова нафтогазова конференція НЬЮФОЛК НКЦ, яка об’єднала майже 200 учасників з різних регіонів України. Мета заходу – обговорити актуальні питання розвитку видобувного бізнесу: сучасні технології, досвід світових підприємств, виклики, з якими стикнулися нафтогазовидобувні компанії з початку повномасштабного вторгнення/

«Львівщина є однією з передових областей у видобуванні газу і нафти, тут зосереджує роботу велика кількість як і державних, так і приватних компаній. Навіть в умовах повномасштабної війни Львівщина розвивається в економічному плані та нарощує видобутки. Якісна освіта для людей, які прагнуть працювати в компаніях, залучення сучасних технологій і менеджмент у роботі – це три основні аспекти, які у синергії дають змогу досягати результатів, зокрема в енергетичній галузі. Дякую колективам усіх компаній, які продовжують працювати в Україні, сплачують податки та створюють робочі місця. Цінуємо українських підприємців і працюємо над тим, щоб наша область була привабливою також для іноземних інвесторів», – наголосив під час вітального слова очільник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Конференція триватиме впродовж двох днів – з 25 по 26 травня. У ній братимуть участь представники Міністерства енергетики, НАК «Нафтогаз», Укргазвидобування, Укрнафти та інших компаній, які працюють у сфері нафтогазовидобування. До слова, на Львівщині антикризову нафтогазову конференцію проводять втретє, однак це вже одинадцята тематична конференція, яку приймає область.  

Цього разу учасники матимуть можливість налагодити тісну співпрацю для пошуку ефективних механізмів розвитку галузі, в межах конференції проведуть низку сесій, воркшопи та круглий стіл. Зокрема, про:

- Нафтогазові стратегії, розвиток та планування. 

- Буріння та інтенсифікацію, капітальний ремонт свердловин.

- Бурові сервіси, модернізацію виробництва, екологію та охорону праці.

Зауважимо, на території Львівської області є 79 нафтогазових родовища, 69 з них – у розробці. Водночас понад 30 надрокористувачів (підприємств, товариств) здійснюють тут господарську діяльність з геологічного вивчення родовищ, дослідно-промислової розробки та видобування. Загалом, видобувним підприємствам, які працюють на території Львівщини, за 12 місяців 2022 року вдалось видобути 967,3 млн м3 природного газу,  197,7 тис. тонн нафти, нафтового бітуму. Це перевищує показники за попередній рік.

Довідково:

«Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» (Newfolk Oil and Gas Consulting Center Newfolk Oil&Gas) – українська аналітична і консалтингова компанія, яка надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для підприємств, задіяних у сфері нафто- і газовидобутку. «Ньюфолк НКЦ» здійснює маркетингову і аналітичну підтримку нафтогазовидобувних процесів, випускаючи ексклюзивні дослідні продукти, які роз'яснюють замовнику всі нюанси ведення газодобувного бізнесу в Україні циклу upstream.

Львівська конференція «Ньюфолк НКЦ» щороку збирає близько 200 делегатів з-понад 50 компаній, будучи найбільшим в Україні майданчиком освітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі. Проведення галузевих конференцій – один з найважливіших напрямів роботи Ньюфолк нафтогазового консультаційного центру.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 101 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua