Самбірська

районна державна адміністрація

Модель Європейського Парламенту 2023 3

Молодіжна рада при Львівській обласній військовій адміністрації та Львівський обласний молодіжний центр долучились до організації масштабного молодіжного проєкту «Модель Європейського Парламенту 2023».

Метою проведення цього проєкту є покращення навичок молоді в сфері дипломатії та підвищення рівня компетенції в цілому. Тим самим проєкт покликаний дати молоді можливість ознайомитися з роботою Європейського Парламенту, підвищити обізнаність про європейське громадянство, сприяти розумінню Європейського Союзу, розвивати "м'які" навички та об'єднувати молодих лідерів та лідерок України

«Проєкт складався з двох частин. У першій частині учасники та учасниці взяли участь у кількох онлайн-сесіях про відносини «ЄС-Україна», роботу інституцій ЄС та можливості, які він надає. Друга частина включала симуляцію ключових засідань Європейського Парламенту, де учасники та учасниці мали можливість активно долучатися до дискусій, розвивати свої позиції та працювати над ідеями в командах» - зазначив радник начальника Львівської ОВА з питань молодіжної політики Андрій Панасюк.

«На мою думку, ознайомлення з роботою Європейського Парламенту є дуже корисним для молодого покоління, адже коли розумієш, як все відбувається на практиці - теорія викликає значно менше питань і не є такою заплутаною. Учасники мали безліч інтерактивів, а це доповнює низку переваг заходу, дозволяє комунікувати і краще засвоїти нові знання» - зауважив голова молодіжної ради при Львівській ОВА Богдан Талатура.

Варто зазначити, що цей проєкт було реалізовано завдяки таким організаціям:

• Ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні;
• Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка»;
• Молодіжна рада при Львівській обласній державній адміністрації;
• Львівський обласний молодіжний центр;
• Управління молодіжної політики Львівської міської ради.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 183 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua