Самбірська

районна державна адміністрація

Президент України Володимир Зеленський (9)

Президент провів перше засідання Ставки. Мета – зробити все, аби в українському небі наш простір захищали нові й потужні літаки з українськими пілотами.

«Цей глобальний крок дасть змогу розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною. А з іншого боку, перший же український F-16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що росія через її ж агресію лише втрачатиме – буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою. Це буде сигнал, що російський терор програв», – наголосив Володимир Зеленський.

На Ставці, як і завжди, Глава держави заслухав звіти командувачів, Головкома, керівника ГУР щодо поточної ситуації на фронті, нашої протидії окупанту й тих можливостей, які росія збирається використати проти нас.

«Знаємо, чим відповідати. Зокрема, це стосується ракетної загрози та постійного терору дронами-камікадзе. Зараз росія дедалі частіше вдається до так званих комбінованих ударів – різні типи ракет, різні типи дронів. Дякую нашим Повітряним силам, усім нашим захисникам неба, нашій розвідці – за те, що наш захист удосконалюється швидше, ніж росія встигає змінювати свою тактику терору», - звернувся Президент України.

На рахунку українських воїнів майже 900 збитих іранських «Шахедів». Загалом проти України було застосовано близько 1160 «Шахедів». Більшість – збивають.

Разом з тим, Глава держави звернувся до іранського народу.

«Звертаюсь до всіх – до суспільства, до іранських улемів, до кожної іранської родини, до тих людей, які здатні впливати на державні рішення в Ірані. Просте запитання: а для чого вам бути співучасниками російського терору? Чому ви на боці держави-зла? Світ же бачить, що відбувається, і ви всі в Ірані бачите. Підтримку зла неможливо заперечувати. Коли іранський дрон убиває вагітну українську дівчину разом з її чоловіком у них удома, то для чого це вам, матері й батьки в Ірані? Коли ваш «Шахед» б’є по гуртожитку з нашими студентами, люди гинуть, починається пожежа, на місце прибувають рятувальники, і за кілька хвилин б’є другий «Шахед», забираючи життя уже тих, хто рятував життя інших… Для чого такі цинічні вбивства Ірану? Руками росії, але вашою, вашою зброєю. Ваші «Шахеди», які щоночі тероризують Україну, означають лише те, що людей Ірану штовхають ще глибше й глибше на темний бік історії», - наголосив Президент України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 157 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua