Самбірська

районна державна адміністрація

Квіткові Тури

Навесні особливою популярністю серед туристів користуються квіткові тури.

Луки вкриті первоцвітами милують око, а ще такі місця є чудовою фотозоною.

Управління туризму та курортів Львівської ОВА пропонує піднятися на схили гір, щоб побачити як крізь подекуди вкриті снігом галявини пробиваються паростки квітів. 

Так, працівники національного природного парку «Сколівські Бескиди» підказують, що крокуси цвітуть на території садиби Крушельницького лісництва. А ще тут є вічнозелений тризуб, висаджений з кипарисовика горохоплідного та занесений до Книги реєстру рекордів України. 

Помилуватися долиною підсніжників запрошує НПП «Північне Поділля».

«На території можна зустріти і блакитноокі проліски, оповиту сріблястою павутинкою сон-траву, ніжно-рожеві та білі китиці рясту, темно-сині, білі, голубоокі фіалки, палаючий горицвіт, порцелянові філіжаночки конвалії»,- зазначають у парку.

В урочищі «Чорний ліс» на Червоноградщині навесні рясно квітнуть крокуси. Цю рослину вважають символом щастя, а ще називають квіткою Місяця. Квітне шафран від березня до середини квітня. 

Водночас працівники природних парків нагадують, що зривати первоцвіти не можна.

«Нам потрібно усвідомити недопустимість нищення перших весняних квітів. Адже збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи, тому що не дає можливості рослинам утворити насіння. Не зайвим буде нагадати, що за зірвані рослини, які перебували у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, згідно з чинним законодавством передбачений штраф від 1700 до 3655 грн із конфіскацією об’єктів рослинного світу. А також за кожну зірвану рослину передбачена відповідна компенсація за її знищення», – наголосили у НПП «Сколівські Бескиди». 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 60 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua