Самбірська

районна державна адміністрація

Тест З Фізики

Інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від реального національного мультипредметного тесту (НМТ), однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного.

Від сьогодні потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику,можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного.

Також для тих учасників, у яких повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером /з планшетом/ телефоном, демонстраційний варіант тесту доступний за посиланням.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, буде можливість вибрати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи будуть доступні результати тестування з цього предмета.

Учасникам демонстраційного тестування можна використовувати довідкові матеріали (формули) так само, як і під час реального випробування.

Демонстраційні тести з української мови,математики та історії України уже доступні майбутнім вступникам.

Не пізніше травня оприлюднять тести з інших предметів.

Нагадаємо, порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти в 2023 році надіслали в Мін’юст.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 71 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua