Самбірська

районна державна адміністрація

Національний відбір на «Ігри Нескорених» у Дюсельдорфі відбудеться на Львівщині

Міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх та чинних військовослужбовців, які отримали поранення, захворювання або інвалідність під час чи внаслідок служби цьогоріч будуть проводити у німецькому місті Дюсельдорф.

«Invictus Games» пройдуть з 9 по 16 вересня. Напередодні у Львові проведуть національні відбіркові змагання, на основі яких сформують склад національної збірної. 

Сьогодні, 24 листопада, у Львівській ОВА відбулась зустріч щодо організаційних моментів відбіркових змагань. Нараду очолив заступник міністра у справах ветеранів Євген Котик. 

«Нашу область для проведення спортивного тестування обрали невипадково – у нас є команда, у якої достатньо великий організаційний досвід. Саме на Львівщині на високому рівні відбувся минулий відбір. До проведення змагань, окрім фахівців спортивної галузі, також будуть залучені реабілітологи та фізіотерапевти, зокрема фахівці Західного реабілітаційно-спортивного центру», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

Станом на сьогодні вивчається можливість об’єктів спортивної інфраструктури, на яких можна буде проводити заходи.

Нагадаємо, на останніх «Іграх Нескорених», що відбувались у Гаазі, національна збірна команда України здобула 16 медалей. Львівську область у складі збірної команди України представляли чотири спортсмени Львівщини: Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, Ігор Галушка, Дмитро Афанасьєв та тренерка зі стрільби з лука Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Леся Шах. Львів’яни поповнили скарбничку Національної збірної команди України 5 медалями: 2 золоті та 3 срібні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 108 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua