Самбірська

районна державна адміністрація

Велети Доби

До організації подій залучатимуть громадські організації, які займаються просвітництвом, викладачів вишів, тощо.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА започатковує молодіжний лекторій про українців, які мали чи досі мають значний вплив на перебіг подій в українській історії та причетні до формування модерної української нації. До організації подій залучатимуть громадські організації, які займаються просвітництвом, викладачів вишів, тощо.

Перша зустріч у межах лекторію відбудеться вже у п’ятницю, 25 листопада, о 17:00 год. У центрі уваги цієї розмови – постаті Романа Шухевича та його сина Юрія Шухевича, який днями відійшов у вічність.   

«Сьогоднішня війна мотивує молодих людей більше досліджувати та вивчати нашу історію. Цим проєктом ми хочемо створити платформу для неформального спілкування про важливі постаті та події минулого між істориками, молоддю та тими, хто творить нашу історію сьогодні – військовими, лідерами потужних організацій, тощо», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. 

Спікерами заходу будуть:

  • Олеся Ісаюк –  викладачка ЛНУ імені  Івана Франка,  історикиня, авторка книги про Романа Шухевича;
  • Мар’яна  Верхотурова – викладачка Академії Сухопутних військ, авторка публікацій про історію військової справи;
  • Іван Тимочко – голова ради резервістів Сухопутних військ;
  • Ігор Фльорко – боєць 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, автор ідеї присвоєння бригаді імені Романа Шухевича;
  • Степан Леус – військово-історичний реконструктор, історик, доброволець

Локацією для проведення зустрічі стане Львівський обласний молодіжний центр, що на вулиці Винниченка, 12. За анонсами наступних заходів проєкту можна стежити на сторінці управління молоді та спорту Львівської ОВА

Нагадаємо, Роман Шухевич був політичним і військовим діячем українського революційно-визвольного руху 1920–1950 роках, генерал-хорунжим УПА. Ідею присвоєння бригаді імені генерала УПА Романа Шухевича нещодавно висловили воїни 80 окремої десантно-штурмової бригади. Син Романа, Юрій Шухевич, який позавчора відійшов у вічність, був Героєм України, дисидентом, членом Української Гельсінської Групи.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 116 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua