Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі
Сьогодні, 26 червня, в Добромилі вшанували пам’ять жертв, вбитих НКВС в урочищі Саліна під час Другої світової війни.
Заходи з вшанування розпочалися поминальною екуменічною панахидою під стінами колишньої в’язниці НКВС у Добромилі. Опісля учасники скорботних заходів пройшли пішою ходою до урочища Саліна, поклавши дорогою квіти до могили жертв НКВС у Добромильській тюрмі на міському цвинтарі. У поминальних заходах взяли участь заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко та начальник Самбірської РВА Іван Іванович Ільчишин.
Також відбулись поминальна екуменічна панахида за жертвами репресій на «Верхній могилі» в урочищі «Саліна», поминальна панахида за жертвами репресій біля пам’ятного знаку, встановленого в урочищі «Саліна» на соляному шибі, куди скидали вбитих людей.
Нагадаємо, в 1941-му в урочищі Саліна було страчено приблизно 3600 людей. Сюди привели і тисячну колону політичних в’язнів із Перемишльської в’язниці, і звезли мертві тіла з довколишніх тюрем. Спочатку людей розстрілювали, пізніше катували дерев’яними молотами для трамбування солі й кидали до соляної копальні.
Вічна пам’ять невинно убієнним!🕯
Ми неодмінно переможемо російську орду так, як перемогли і нацистів! Інакше бути і не може
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 13 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 46 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua