Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
Навчальні заклади працюватимуть в очному режимі лише за однією вимогою – наявність облаштованих укриттів. Саме про це йшлося під час наради з керівниками освіти та цивільного захисту територіальних громад району за участі працівників Самбірського управління ГУ ДСНС України у Львівській області.
Щоб працювали батьки і економіка країни, а діти здобували освіту очно, на Самбірщині планують з 1 вересня 2022 року розпочати навчальний рік офлайн, однак навчальні заклади мають бути обладнані захисними спорудами.
«При організації навчання офлайн необхідно враховувати спроможність укриття, а саме на скільки людей воно розраховане» - зазначив заступник начальника Самбірської РВА Павло Грабський. За його словами, укриття при школах мають бути такими, щоб при повітряній тривозі в ньому могли одночасно розміститися всі, хто в цей момент перебуває в закладі освіти.
Слід додати, в частині освітніх закладів освіти Самбірщини зовсім немає бомбосховищ або вони не є придатними для перебування у них людей. Тому вже зараз необхідно думати про те, як підготувати або вдосконалити укриття в закладах освіти, щоб можна було безпечно здійснювати очне навчання. Наразі працівники Самбірського управління ГУ ДСНС України у Львівській області проводять аудит місць, які можна використовувати як бомбосховища для учнів у разі небезпеки. Також мають бути розроблені відповідні вимоги щодо укриттів та спеціалізованих шляхів евакуації до них.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 449 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua