Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: текст «22 червня- день скорботи вшанування пам яTİ жертв вi̇йни в укра"ни вчна пам'ять полеглим на полі бою, честь i слава живим героям!»
Щороку 22 червня Україна згадує про мільйони людей, що полегли на кривавих полях Великої Вітчизняної війни. Зараз, в період повномасштабної війни з росією, ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу.
22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Це тривало кілька довгих років в житті тих, кому вдалося перейти весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося…
Кожен раз в цей день ми згадуємо тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми.
Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.
Ми виграли тоді. Тому переможемо зараз. І не дай нам Бог забути про це!
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу, а також про тих, хто і зараз ціною власного життя захищає нашу Україну🇺🇦

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 73 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua