Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоятьУ переддень Дня медичних працівників начальник Самбірської РВА Іван Іванович Ільчишин разом із своїм заступником Павлом Грабським привітали місцевих працівників галузі охорони здоров’я з професійним святом.
«Дорогі наші медики! Ви - люди, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу. Ви з перших днів війни рятуєте життя людей: життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних мешканців району. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу. Бажаю злагодженої роботи, взаємоповаги в колективі, спільних успіхів в боротьбі за здоров'я пацієнтів, а також всіх добрих благ в особистому житті кожного з вас. Будьте здорові, завжди рішучі та впевнені у своїх діях, та вірні своїм принципам», - Іван Ільчишин.
 
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та у приміщенні

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1371 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua