Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні у Самбірській районній державній адміністрації відбувся брифінг щодо функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень на території Самбірщини, а також активізації заходів щодо припинення діяльності нелегальних перевізників, у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Vistak Vasyl керівник ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Іван Романяк, керівник ПП «Тур-Авто» Роман Думич та старший інспектор відділу реагування патрульної поліції Самбірського районного відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області Ігор Кривулич.
Серед представників засобів масової інформації на брифінг були запрошені Микола Сенейко (газета «Високий Замок «Самбірщина»»), Оксана Коваль (радіо «Поступ»), Марія Пукій (газета «Голос Самбірщини»), Марія Кузьмин (газета «Ващ Голос Прикарпаття») та Роман Хруневич (телерадіоорганізація "ТЕЛЕФАКТ").
«Львівська обласна та Самбірська районна державні адміністрації, як організатори пасажирських перевезень, вболівають за забезпечення населення району якісними та безпечними пасажирськими перевезеннями та створення належних умов для роботи автомобільних перевізників. Нелегальні пасажирські перевезення – це, перш за все, порушення прав громадян на комфортне і безпечне перевезення, нехтування елементарними правилами безпеки, а також недоотримання бюджетом коштів через несплату податків», - констатував у своєму виступі Василь Вісьтак.
Про транспортну мережу Самбірщини та загрози користування нелегальними перевізниками розказали керівники автотранспортних підприємств Іван Романяк та Роман Думич, які наголосили, що для того, щоб з ринку пасажирських перевезень зникли нелегальні перевезення, кожна людина повинна зробити свій власний вибір, якого перевізника обрати: легального чи нелегального. Адже, обираючи легальних перевізників, ми обираємо для себе комфорт та безпеку. Разом з тим, ми збільшуємо надходження до місцевих бюджетів, що сприяє інфраструктурному розвитку району.
Ігор Кривулич проінформував про те, що у Львівській області, і у Самбірському району зокрема, працюють мобільні групи, у склад яких включені представники Західного управління Укртрансбезпеки, Національної поліції та інших державних органів влади, основним завданням яких є здійснення рейдових перевірок на предмет виявлення нелегальних пасажирських перевезень. Він також розповів про передумови виникнення нелегальних перевезень та про те, яким чином можна відрізнити легального перевізника від нелегального: легальний перевізник працює виключно за схемою руху; посадку і висадку здійснює на зупинках або автостанціях; транспортний засіб маркований трафаретом з номером маршруту та кінцевими зупинками, відповідно до укладеного договору.
Наостанок, Василь Вісьтак попросив представників ЗМІ донести дану інформацію до слухачів та читачів своїх видань, адже нелегальні пасажирські перевізники – це ті, хто надає послуги без ліцензії, приховує свої доходи, не платить податки і автобуси яких часто-густо переобладнані з вантажних транспортних засобів, що не відповідають вимогам безпеки і комфорту та спричиняють найважчі ДТП.
Відео брифінгу Ви зможете переглянути на ютуб-каналі ТРО «Телефакт» згодом.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1806 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua