Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та текст
Сьогоднішнє свято ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають нашу Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед тих, хто загинув у боротьбі з ворогом, є й наші земляки - пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях... Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову... Вони – наші герої і водночас наш біль!
Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!
Миру та злагоди Вам, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
Дякую Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Впевнений, що Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених!
Зі святом, дорогі друзі!
Слава Україні!
З повагою,
голова Самбірської районної державної адміністрації

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1642 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua