
Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, підрядною організацією ПП «Єврошлях-ІВ» розпочато роботи з будівництва дамби в с. Ралівка по вул. Галицькій.
На спорудження об’єкта, який дозволить захистити житло населення, присадибні ділянки, сільськогосподарські угіддя та інше майно від підтоплення, з обласного бюджету виділено 2 млн грн відповідно до Програми охорони навколишнього середовища Львівської області на 2016-2020 роки.