17 жовтня 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації М.Фрей провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема щодо стану укладення угод з Національною службою здоров’я України закладами охорони здоров’я району та реалізації урядової програми «Доступні ліки», реалізації інфраструктурних проектів, проведення нормативно-грошової оцінки земель в розрізі населених пунктів району, питання підготовки до опалювального сезону 2018/19 рокыв, проведення інформаційної кампанії з відзначення 100-річчя ЗУНР, виконання плану проведення осінньої призовної кампанії.
Щодо виконання дохідної частини доповіла начальник фінансового управління О.Парпієва. «Виконання дохідної частини зведеного бюджету станом на 12 жовтня 2018 року становить 93,1%», - зазначила вона.
За результатами наради головою райдержадміністрації видано відповідні доручення.