Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Сьогодні, 15 липня, у селі Сприня відзначили 74-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) – органу національно-визвольної боротьби України проти фашистської Німеччини та московсько-більшовицької окупації в часи Другої Світової війни.

Заходи розпочались на площі Пам’яті у м. Самбір, звідки присутні автоколоною вирушили по місцях памяті героїв національно-визвольної боротьби: музей національно-визвольних змагань с. Чуква, могили та пам’ятники с. Блажів, с.Воля Блажівська та с. Звір. 
Опісля відбулись урочистості у с. Сприня. Учасники дійства поклали квіти до пам’ятника засновників Української Головної Визвольної Ради, після чого священнослужителі здійснили чин панахиди за загиблими.
Віддати належне тим, хто в складних умовах минулої війни не складав зброї і боровся за незалежність України, прибули дочка Президента УГВР Наталія Осьмак, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, народний депутат України Ярослав Дубневич, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутат обласної ради Олег Домчак, керівники Самбірського району Микола Фрей та Віталій Кімак, ветерани ОУН-УПА, представники громадських та політичних організацій. 
«Щороку ми збираємося на цьому місці, де 74 роки назад збиралися достойні українські мужі, для того щоб створити державницький орган - Українську Голову Визвольну Раду, завдяки якій Українська повстанська армія набула легітимності та створила історію визвольної боротьби», - наголосила Наталія Осьмак та додала, що сьогоднішню українську державу творить новітня молодь. 
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка: «Наша славетна історія творилася на цьому місці. Ще не один раз буде сказано про те, що організація українських націоналістів, яка була найсильнішою політичною, військовою силою 40-х років 20-го століття, зрозуміла, що треба не просто вести одну силу вперед, а треба згуртувати український нарід, треба згуртувати всіх тих, хто думає про Україну, хто бореться і вірить в неї. Сьогодні ми маємо завдання закріпити нашу перемогу та наш успіх. Ми маємо об’єднати сили задля того, щоб тут в Україні вибудувати добре життя. Я переконаний, що ми сьогодні є об’єднані і єдині».
«74 роки тому патріоти з усієї України зібрались на тому місці, щоб побороти ворога, як і зараз боряться наші новітні воїни. Разом ми сила і перемога за нами. Спільними зусиллями ми створимо державу, почавши від сьогодні, почавши з цього місця», - зазначив Ярослав Дубневич.
Голова голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова обласної ради Олександр Ганущин нагородили переможців військово-патріотичних змагань «Ігри Нескорених», о
після команди презентували свою творчість.
Завершились урочистості спільним виконанням Державного Гімну України.

,Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 107 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua