Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОДА.

Фермерські господарства формують основну ланку в забезпеченні продовольчої безпеки європейських країн зокрема і України. Саме тому реалізації політики підтримки фермерства в країнах Європи приділяється важлива увага, що дозволяє забезпечити потреби населення в якісних продовольчих товарах, а фермери є важливими інвесторами в розвиток сільських територій і забезпечують зайнятість населення.

Згідно інформації Статистичного офісу Європейського Союзу «Євростат», з 10,3 млн фермерських господарств в 2016 році, понад половину площ сільськогосподарських угідь (52,5 %) були у користуванні фермерських господарств із середньою площею, що перевищує 100 гектарів на одне агроформування. Найбільша кількість молодих фермерів серед країн ЄС господарює, за результатами 2016 року, в Австрії, Польщі та Словаччині.
В Україні з 2014 року із ініціативи Президента Петра Порошенка реалізується політика підтримки розвитку фермерства, що складається із комплексу цільових заходів із реалізації державних програм підтримки виробників та сільськогосподарської кооперації для забезпечення збалансованого розвитку сільських територій і ефективного використання земельних ресурсів.
Відзначимо, що станом на початок 2018 року в Україні налічується 45 035 фермерських господарств і 2069 сільськогосподарських кооперативів.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 81 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua