Самбірська

районна державна адміністрація

Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт», а в його межах – конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», відомий своїми щорічними майстер-класами, пленерами, пересувними виставками, семінарами й конференціями, створенням Львівської муніципальної дитячої галереї та єдиної у світі – «Дитячої галереї під відкритим небом» на площі св. Юра у Львові тощо. Щорічно вже 16 рік поспіль заходи Форуму та Конкурс «Золотий мольберт» проходять на Львівщині за підтримки Департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА.

Цього року, щоб реалізувати свій творчий потенціал понад 1000 учасників з 11 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехословаччини, Угорщини, Польщі), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України зареєструвались на сайті artclass.lviv.ua та виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками Золотого мольберта.

За результатами літніх пленерів 2017 року 27-28 травня 125 талановитих дітей стали фіналістами Золотого мольберта і розписали на площі перед Палацом Мистецтв у Львові (вул. Коперника, 17) монументальну композицію «Молитва Ангела душі моєї» завдовжки понад 125 метрів.

29 травня Журі, визначить 20 суперфіналістів, які 30 та 31 травня у Національному музею у Львові ім. Андрея Шепитицького писатимуть на дерев’яному ковчезі ікону на обрану ними тематику.

29 травня о 16.00 у Палаці Мистецтв відкривається персональна виставка Павла Шачка, –фіналіста Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» слідами Митрополита Андрея Шептицького».

В межах відкриття за результати фіналу, Журі оголосить списки учасників суперфіналу.

Традиційно у Львові 01 червня декілька сотень дітей візьмуть участь у Святі дитячої творчості, яке розпочинається о 10.00 у Соборі св. Юра у Львові відправою Архієпископа Львівського Кир Ігоря Возьняка та його благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні.

Після відправи учасники разом з Владикою Ігорем пройдуть духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв, де їх очікують особливі нагороди – срібні та золоті медалі, Гра-Прі Золотий мольберт з благородного металу та діаманту, путівки закордон та на пленери з видатними українськими художниками, багатогранні арткласи  у Палаці Мистецтв.

З 02 червня для учасників, протягом літа заплановані поїздки по замках та монастирях Львівщини.

За результатами діяльності Форуму відкривають персональні та пересувні виставки дитячих шедеврів у художніх музеях України, на сайті artclass.lviv.ua будуть представлені творчі роботи учасників для всенародного голосування. На шпальтах усіх номерів часопису «Артклас», який у жовтні відзначає свій 15-ти літній ювілей, друкуватимуться, протягом 2018 року, дитячі шедеври та методичні досягнення досвідчених педагогів сучасності та їх майстер-класи.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 104 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua