Самбірська

районна державна адміністрація

29 травня 2018 року під головуванням заступника райдержадміністрації Л. Ленартович відбулась нарада з працівниками аптек щодо стану реалізації урядової програми «Доступні ліки» на території Самбірського району.

Під час наради обговорено питання роботи аптек, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки», кількість виписаних рецептів та питання доплати за медикаменти, на які поширюється дія урядової програми ,вартість яких підлягає частковому відшкодуванню з боку пацієнтів.

«З метою надання якісних медичних послуг необхідно забезпечити співпрацю між сімейними лікарями та аптечними закладами, які беруть участь в даній програмі», - зазначила Л. Ленартович, наголосивши на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Нагадаємо, що механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 317 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua