Самбірська

районна державна адміністрація

29 травня 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації М.Фрей провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги, про стан реалізації об’єктів, які фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, питання власних надходжень бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів, щодо здійснення заходів з ліквідації борщівника Сосновського на Самбірщині, питання компенсаційних виплат за утримання молодняка ВРХ в господарствах району.

Щодо виконання дохідної частини доповіла начальник фінансового управління О.Парпієва. «Виконання дохідної частини зведеного бюджету станом на 25 травня 2018 року становить 91,9%», - зазначила вона і додала, що виконання не забезпечено двома органами місцевого самоврядування.

Про зміни в порядку здійснення допорогових закупівель повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Т. Курман. З її слів, зменшено вартість допорогових закупівель на товари і послуги з 200 до 50 тисяч гривень, водночас спростивши процедуру допорогових закупівель на незначні суми.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури А. Войтович проінформувала про результати здійснення обходів прибудинкових територій у населених пунктах району. « Складено 51 акт-попредження та 2 протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою», - зазначила А. Войтович.

За результатами наради головою райдержадміністрації видано відповідні доручення.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 186 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua