Самбірська

районна державна адміністрація

24-25 травня відбулася 17-та Міжнародна конференція "Ресурси природних вод Карпатського регіону".

Участь у конференції взяв заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин.

"Проведення конференції є вкрай необхідною, адже вона спрямована на попередження та вирішення екологічних проблем Карпатського регіону. Роль Карпатського регіону є визначальною у збереженні біо- та ландшафтного різноманіття, регулюванні клімату, формуванні водно-ресурсного, лісового, рекреаційного потенціалу країни. Разом з тим, регіону притаманні складні для вирішення екологічні проблеми – висока паводкова небезпека, ерозія ґрунтів, скиди у водойми забруднених стоків, неорганізоване нагромадження побутових і промислових відходів тощо. Хоча ці райони належать до категорії екологічно чистих, не завжди продумана господарська та призводить до порушення екологічної рівноваги", - повідомив М. Василишин.

Зазначимо, що конференція організована Міністерством освіти і науки України, Львівською облдержадміністрацією, НУ "Львівська політехніка", ЛНУ імені І. Франка, Представництвом "Польської академії наук Польщі в Києві", Інститутом геології і геохімії горючих копалин НАН України, Українським союзом промисловців і підприємців, асоціацією "Виробників мінеральних та питних вод України".

Під час конференції розглянули проблеми раціонального використання прісних вод, рекреаційно-бальнеологічний потенціал Карпатського регіону, сучасні технології очищення стічних вод, охорону транскордонних водних басейнів.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 129 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua