Самбірська

районна державна адміністрація

У смт Дубляни на Самбірщині урочисто відкрили новий стадіон. Спортивний об’єкт реалізували в межах тристоронньої угоди між Львівською ОДА, Львівською обласною радою та ПАТ «Укргазвидобування». Також для облаштування споруди залучили кошти громади.  

«Це яскравий приклад хорошої співпраці бізнесу, влади та громади. Так, соціальна відповідальність бізнесу є яскравим прикладом того, на яких засадах потрібно розбудовувати партнерство. Дуже важливо сьогодні говорити також і про розвиток наших громад. Завдяки спільній позиції обласної ради, обласної адміністрації ми реалізуємо тисячі інфраструктурних проектів на території всієї області. Це стало можливими завдяки реформі децентралізації. Це дало додатковий поштовх і ресурс для розвитку громад. За останній рік ми інвестували в Львівщину більше 1,5 мільярди гривень. Ми це робимо тут на місцях, але цими кроками змінюємо країну», - зазначив у вітальному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Серед заходів, які провели в межах реалізації проекту - встановлення майданчика зі штучним покриттям, тренажерного, дитячого та волейбольного майданчиків, реставрація роздягальні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 284 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua