Самбірська

районна державна адміністрація

27 травня завершився молодіжний міжнародний обмін Trip for action для молоді Львівської області.

Обмін розпочався 24 травня, участь у якому взяли 42 учасники: представники молодіжних громадських організацій, Міністерства молоді та спорту України, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Під час поїздки учасники відвідали Молодіжний центр Ради Європи в Будапешті, дізнались про функціонування молодіжних просторів Угорщини та залученість до реалізації молодіжної політики громадських організацій. Окрім того,  молодь зустрілась із представниками Української школи у Відні, де дізнались про унікальність української початкової освіти в Австрії.

Також делегація відвідала резиденцію Габсбургів Шенбрунн, де учасники проекту демонстрували презентації власних команд. Цього ж дня відбувся квест з обміну ресурсів. Варто зазначити, що учасники проекту самостійно проводили екскурсії у двох містах, а інтерактивні завдання виконували навіть в автобусі під час переїздів, як, наприклад, змагання на знання українських пісень.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівський обласний молодіжний центр, ГО «Центр ініціативної молоді».

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 124 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua