Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 22 травня 2018 року, у голови Самбірської райдержадміністрації Миколи Фрея відбулась нарада з економічних питань із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

У ході наради обговорено низку важливих питань. Зокрема питання податкового боргу по платі за землю, по акцизному податку, екологічному податку та рентній платі, податків та зборів з фізичних та юридичних осіб.

Ольга Парпієва – начальник фінансового управління доповіла, що проводиться активне опрацювання виконання дохідної частини бюджету.

Про стан виконання бюджету наголосив Ігор Малецький – начальник об’єднаної державної податкової інспекції доповів

Завідувач сектору стягнення та роботи з безхазяйним майном територіального обслуговування Самбірської ОДПІ Василь Кардаш наголосив, що організовуються роботи щодо погашення податкового боргу та його вирішення.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Оксана Харо повідомила про стан фінансування пенсій через банківські установи та поштові відділення.

Про розробку електронних кабінетів повідомив начальник Самбірського управління Державної казначейської служби України у Львівській області Петро Дністрянський та наголосив, що всі державні установи району готові до переходу на систему дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт Казначейства - Казначейство".

Начальник управління статистики у Самбірському районі Іван Ільчишин проінформував про результати статистичних звітів за І квартал 2018 року.

Важливим залишається питання безробіття та невиплати заробітної плати, за рахунок чого скорочується кількість робочих місць і громадяни часто звертаються у центр зайнятості населення, про що доповів начальник міськрайонного центру зайнятості населення Іван Тимців, який також доповів про реалізацію пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб на Самбірщині. З його слів, у районі виявилось п’ять осіб, які долучились до даного проекту.

За результатами наради головою райдержадміністрації видано відповідні доручення.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 81 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua