Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 20 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією аграрної палати регіону Іль-де-Франц Французької Республіки.

Під час зустрічі очільник області наголосив на важливості двосторонньої співпраці з Французькою Республікою у галузі агропромислового комплексу та подякував Посольству Французької Республіки за реалізований проект «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області».

«Дуже важливо знаходити практичне застосування спільних напрацювань. Досвід французьких аграріїв треба втілювати в наші реалії, тим паче коли ми формуємо нові громади. Те, що вдалось реалізувати у Франції дуже близьке Львівщині, і допоможе нам розвивати наше сільське господарство. Окрім того, не менш важливо реалізовувати співпрацю між фермерами обох країн», - зазначив Олег Синютка.

Представники аграрної палати ознайомили голову Львівської ОДА із розвитком регіону Іль-де-Франц та висловили сподівання на тривалу плідну співпрацю з Львівщиною.

«Наше перебування на Львівщині має кілька цілей. Перш за все, ми хочемо ознайомитись із роботою фермерських господарств регіону та запросити представників сільськогосподарських підприємств Львівщини до Франції для обміну досвідом. Моделі ведення сільського господарства України та Франції різняться, і саме з цих відмінностей ми можемо почерпнути для себе найкращі сторони та адаптувати їх до своїх умов», - зауважила президент AEV Агентства зелених насаджень в регіоні Іль-де-Франс Анна Кабріт.

В межах зустрічі також обговорили ситуації із зниженням динаміки розвитку аграрного сектору у Франції та обмінялися думками щодо успішності реформ в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 89 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua