Самбірська

районна державна адміністрація

Похожее изображение

19 квітня 2018 року директором Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Міньків та юрисконсультом відділу соціальної роботи Оксаною Павлішак здійснено виїзд у с. Вістовичі, з метою обстеження умов проживання трьох сімей, які знаходяться під соціальним супроводом Центру, в яких виховується 9 неповнолітніх дітей.

В одній з сімей проведено профілактично роз’яснювальну роботу з батьком, який агресивно ставиться до своєї дружини та дітей в стані алкогольного сп’яніння. Дану особу ознайомлено з відповідальністю яка передбачена Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». В двох інших сім’ях батьки дотримуються плану супроводу та виконують всі обов’язки покладені на них.

Поряд з тим відвідано ФАП с. Вістовичі з метою отримання інформації щодо сімей в яких батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Заплановано проведення в травні 2018року на базі ФАПу тижня планування сім’ї, який відбувається у нашій країні кожної весни, з метою привернення уваги українців до питання збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.

IMG_20180419_121757.jpgIMG_20180419_123530.jpg

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 102 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua