Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбулась дискусійна панель «Просторовий розвиток АПК».

«Сьогоднішня наша тема – це просторовий розвиток. Це, по- суті, життя людини . Ми всі сьогодні ставимо перед собою одне завдання - жити краще. Тут  присутні наші колеги з Франції,  Канади, які можуть нам передати свій досвід. Ми повинні втілити його в наших реаліях. Якщо певна схема спрацювала у певній країні, то вона спрацює і у нас», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В межах дискусійного панелі порушили питання реформуви децентралізації, обєдгання громад навколо стратегії розвитку та пошук лідерів що зможуть реалізувати поставлені завдання.

«Коли ми робили просвітницькі заходи про реформи децентралізації, то говорили про спроможні громади. А коли ми говоримо про спроможні громади, то це , перш за все, галузь АПК. Аби громада могла покращити умови життя це підтримка фермерів малих підприємців.важливо зараз навчити людей на місцях правильно і раціонально використовувати свої ресурси»,  – менеджер регіонального хабу у Львові проекту "U-LEAD" Анна Гайдучок.

Експерти обговорили важливість залучення досвіду закордонних країн у питання розвитку економіки України та підвищення рівня фахівців що працюють в Україні.

Учасники дискусії мали змогу поставити свої запитання експертам та отримати на них фахову відповідь.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 162 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua