
Сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації інформує, що 02-04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організатором якого є Міністерство молоді та спорту та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Учасниками форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.
Програмою заходу передбачено три блоки: «Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності.
Для участі у заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2 .
Контактні особи: Софія Школик, тел.:+380638383244, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Софія Шіляк, тел.: +380994521919, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.