Для ознайомлення із проблемними питаннями села Кульчиці, 6 лютого 2018 року голова Самбірської райдержадміністрації М. Фрей відвідав жителів цього населеного пункту.
У ході спілкування із мешканцями громади було виявлено низку скарг і пропозицій, головними з яких можна виділити: ремонт дороги загального користування місцевого значення Нагірне-Кружики, врегулювання земельних відносин, реконструкція вуличного освітлення, завершення ремонтних робіт в Кульчицькому НВК «СЗШ I-III ст. – ДНЗ» та утеплення фасаду школи.
Очільник району вислухав громадян і в свою чергу пообіцяв допомогу і підтримку у вирішенні актуальних проблем.