Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 27 вересня, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській облдержадміністрації та обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо заходів локалізації та ліквідації осередку африканської чуми свиней в селі Грозьово Старосамбірського району.

Комісіями ухвалено рішення про створення 3-кілометрової зони захисту навколо епізоотичного осередку – території, що оточує неблагополучний пункт Грозьове Старосамбірського району та з південно-східної сторони частини с. Дністрик Старосамбірського район. А також 10-кілометрову зону спостереження від зовнішньої межі зони захисту куди входять території сіл: с. Плоске, с. Мшанець, с. Дністрик, с. Виків,  с. Бабина та с. Головецько Старосамбірського району.

Спеціалісти Держпродспоживслужби разом із Нацполіцією цілодобово контролюватимуть автошляхи, а на території лісогосподарств Старосамбірському районі проведуть пошукові роботи з виявлення носіїв інфекції серед диких кабанів та їх депопуляції.

За підсумками засідання комісії затвердили план заходів із недопущення розповсюдженнята ліквідації захворюваності на АЧС та ухвалили рішення про виділення з резервного фонду коштів для  відшкодування знищених свиней в зоні осередку АЧС. 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 540 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua