
2 вересня 2017 року в м. Львові (спортивна база СКА, вул. Клепарівська 39) відбулася фінальна Спартакіада Львівщини серед команд державних службовців. Збірна команда Самбірського району була представлена двома командами – футзал та шахи (чоловіки).
З привітальним словом до учасників змагань звернулись: заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА – Оксана Вацеба, голова ФСТ «Спартак» - Віктор Первачук та заступник голови ФСТ «Спартак» - Ігор Власенко.

Спортсмени району посіли такі призові командні місця: футзал - ІІ командне місце, склад команди - Віталій Стародуб, Ігор Сенейко, Ігор Чіхрак, Руслан Стецьків (Самбірська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області), Василь Лесько та Андрій Кузьо (Самбірська РДА). У змаганнях з шахів Василь Ладанай (управління Держпродспоживслужби у Львівській області) зайняв - ІІ місце. Спортсмени нагороджені медалями та грамотами.