Самбірська

районна державна адміністрація

Нагадаємо, що 1 квітня стартувала Урядова програма «Доступні ліки», у межах якої пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. 

Аптеки-учасниці можна розпізнати за відповідною позначкою.

Уряд виділив 500 млн. грн. на 2017 рік. Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми. Пріоритетність надали лікуванню цих хворих, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні. Смертність від серцево-судинних хвороб складає 65% від загальної смертності населення в Україні. На діабет II типу страждає один мільйон осіб. Хворих на бронхіальну астму зареєстровано 210 тис. Здебільшого, це діти та молодь. Рецепт виписують не за комерційною назвою, а на основі міжнародної непатентованої назви (МНН) діючої речовини ліків. До програми входять наступні МНН: аміодарон, амлодипін, атенолол, верапаміл, гідрохлортіазид, спіронолактон, фуросемід, дигоксин, еналаприл, ізосорбіду дині трат, карведілол, клопідогрель, метопролол, нітрогліцерин, симвастатин, бісопролол, беклометазон, будесонід, сальбутамол, метформін, гліклазид. В аптеці пацієнт може вибрати - отримати найдешевший лікарський засіб безкоштовно, або обрати іншу торгову марку доплативши певну суму.

Як отримати безкоштовні ліки? Зверніться до свого сімейного лікаря або дільничного терапевта, отримайте правильно виписаний рецепт та завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ціни». Громадяни зони обслуговування КЗ Самбірський районний Центр ПМСД можуть отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом в аптеках «Медфарм» та "Ромашка".

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 137 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua