Самбірська

районна державна адміністрація

В умовах децентралізації влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад, соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю віднесено до самовладних повноважень громад. Питання організації цієї роботи в громадах та взаємодія спеціалістів громад з фахівцями центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які можуть надати практичну допомогу наразі є одним із актуальних завдань.

6 квітня 2017 року директором Самбірського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Г. Міньків проведено робочу зустріч з представниками об'єднаних територіальних громад на які покладені обов'язки роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Метою зустрічі було обговорення питань взаємодії та подальшого якісного надання соціальних послуг вразливій категорії населення. Представники об'єднаних територіальних громад отримали від працівників Центру методичні та практичні рекомендації для впровадження їх у подальшій роботі за даним напрямком.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 499 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua