Самбірська

районна державна адміністрація

Чергова нарада голови Самбірської райдержадміністрації М. Фрея із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади  розпочалась із підсумків роботи минулого тижня.

Основну увагу було приділено питанню перевезенню пільгових категорій населення. Як зазначив очільник району, автотранспортні підприємства Львівщини продовжать возити усі категорії пільговиків до 1 липня 2017 року. У подальшому для громадян, що мають право на пільговий проїзд у маршрутках, планують запровадити адресну монетизацію. Вихід із ситуації, яка склалась із пільговими перевезенням вдалось досягти завдяки співпраці влади області.

«Станом на 1 квітня 2017 року виконання дохідного бюджету по району становить 115,5% до уточненого плану на перший квартал або в абсолютній сумі 1,3310 тис. грн. Забезпечено виконання плану усіма органами місцевого самоврядування»,- зазначила начальник фінансового управління О. П. Парпієва. 

На завершення наради голова райдержадміністрації М. Фрей подякував усім присутнім за активну співпрацю і проведену роботу щодо благоустрою району.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 441 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua