Із метою вирішення проблемних питань в галузі пасажирського автомобільного транспорту було проведено нараду із головами місцевого самоврядування під керівництвом І. Я. Гримак – заступника голови Львівської обласної державної адміністрації. Засідання пройшло за участю голови Самбірської райдержадміністрації М. М. Фрея, заступника голови Самбірської районної ради А. І. Бобака, а також начальника ТзОВ «Самбірське АТП-14608»І. М. Романяка.
Діяльність автомобільного транспорту країни в умовах сьогодення ставить перед автомобільними перевізниками ряд проблем, серед яких зокрема й регулювання тарифів на пасажирські перевезення. «Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, щоденне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, рівень інфляції, прийняття сьогодні виважених рішень щодо законодавчих змін є необхідними заходами підтримки автомобільних перевізників», - пояснив присутнім І. М. Романяк
Перевізникам рекомендовано у питанні тарифів на проїзд більш тісно працювати з органами місцевого самоврядування, проводити роз'яснювальну роботу серед населення. Наголошувалося, що перевізники повинні чітко дотримуватися графіків руху робочих і вихідних днів, забезпечувати маршрути тим транспортом, який був задекларований умовами конкурсу, не здійснювати вибірковість при посадці, врегулювати тарифи на перевезення, а також здійснювати вчасну заміну поломки автотранспорту.