Самбірська

районна державна адміністрація

  Триває Х ювілейна спартакіада Самбірщини імені Ярослава Хомина серед місцевих рад Самбірського району. У суботу, 4 лютого на базі Новокалинівського НВК, змагалися волейбольні команди Рудківської зони  за вихід у фінал. 

  Дванадцять команд прибуло щоби визначити шестірку кращих для виходу до фінальної частини у волейбольному виді змагальноїі програми.  
З вітальним словом до учасників звернулися голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк, директор Новокалинівського НВК Орест Янушевич, голова районної організації ВФСТ «Колос» Руслан Хомин, який розповів про умови проведення змагань. Спортмени та вболівальники виконали Державний Гімн України. 

   Найбільше представництво на спартакіаді мала Новокалинівська ОТГ, яка була представлена чотирьма командами, три з яких колективи з Н. Калинова, с. Калинова та Гордині, на радість міському очільнику, який до завершення змагань підтримував свої команди, потрапили до фіналу. Сенсацією змагань, стали спортсмени з  с. Шептичі Михайлевицької сільської ради, які виступали окремою командою, та з першого місця у своїй підгрупі потрапили до фіналу. До шістки кращих також вийшли Рудки та команда с. Місткович Бабинської ОТГ, яку очолювали староста села Володимир Возняк та місцевий вчитель фізичного виховання Іван Винарович. Іван Петрович, по особливому переживав за команду, адже одночасно на майданчику знаходилися син, дочка та зять, які й вирізнялися своєю майстерністю.  

 Отож, фінал спартакіади відбудеться 11 лютого. Де до волейболістів долучаться спортсмени з шахів, шашок, перетягування линви, рукоборства, настільного тенісу, гирьового спорту. Загалом участь у змаганнях прийме 24 команди, а це близько 600 спортсменів. 

  Завдяки коштам районного бюджету та небайдужих меценатів, а ними стали вихідці Самбірщини, успішні підприємці зі Львова Ярослав Міхняк, Богдан Шевців та Юрій Бучко, призовий фонд ювілейної спартакіади становить понад сорок тисяч гривень. Які у вигляді кубків, медалей, призів, волейбольних м’ячів, спортивної форми,  буде розподілено серед сільських спортсменів. Другий рік поспіль, мережа магазинів «Компютерний Всесвіт» подарує призерам в індивідуальних видах USB флешки. 

Кожна команда буде відзначена волейбольним м’ячем  та кубком учасника.   

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 304 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua