Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту.З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 18 січня 2017 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департаментом  з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території м. Львова,      м. Стрия, м. Дрогобича, м. Самбора буде проводитись електронне опитування мешканців міст: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZhlxJetjfYNXvBUq35mHnTdISfV7EQWy2_06U4eeJQIaNAw/viewform?c=0&w=1  та відповісти на декілька нескладних запитань.

Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним     у період з 15:00 год. 18 січня до 24:00 год. 19 січня поточного року.

Запрошуємо мешканців зазначених міст області долучитись до перевірки !

 

                                                 Т.в.о. директора департаменту з питань 

                                               цивільного захисту облдержадміністрації                            О.І.Харчук  

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 201 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua