Самбірська

районна державна адміністрація

Про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із молоддю, яка засуджена без позбавлення волі та звільнена з місць позбавлення волі за 9 місяців 2017 року, інформувала директор Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Міньків на черговому засіданні спостережної комісії при РДА. Зі слів Галини Міньків за даний період соціальними послугами охоплено 9 осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з них 2 неповнолітніх. Даній категорії надано 25 індивідуальних послуг. До Центру звернулось 3 особи звільнені з місць позбавлення волі. Даним особам надано психолого-педагогічну допомогу, консультацію по працевлаштуванні та ін. Комісія постановила: Самбірському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):

1   Надавати допомогу у вирішенні питань з відновлення документів, працевлаштування, навчання, отримання професії; створення умов для самостійного розв’язання життєвих проблем.

2   Проводити на підприємствах, в установах та організаціях моніторинг скоєння злочинів.

3   Залучати до надання соціальної допомоги засудженим об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій, у тому числі благодійних громадських організацій.

4       Підтримувати і розвивати рух добровільних помічників (волонтерів) та молодіжного руху в реалізації соціальної політики в районі.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 219 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua